Dreamstar

Garanti Şartları

Garanti Şartları

Garanti sürelerin ürünlerin detayında belirtilen süre kadardır. Ürün detayında belirtilmemiş ise garanti süresi 2 yıldır. (garanti şartları ürününüze ait garanti belgesinde de yazmaktadır) • Garanti belgesi olmayan ürünlerde garanti fatura ile sağlanır ve garanti fatura tarihinden itibaren 2 yıldır.

Garanti süresi içinde arızalanan ürün, yetkili servisi yoksa, firmamıza gönderilir.Bazı ürünlerde yalnızca yetkili servisler teknik hizmet verebilmektedir. Bu ürünlerin içinden çıkan kataloglarda gerekli bilgiler mevcuttur.

Ürünü bize göndermeden önce teknik servisimizden e-mail ya da telefon yoluyla destek alarak kullanıcıdan ya da donanımsal özelliklerden kaynaklanan sorunları bertaraf edebilirsiniz.

Arızalı ürünler firmamıza güvenli bir ambalajda ulaştırılmalıdır.

Firmamıza teslim edilen arızalı ürünün gerekli onarımı en eken 2 iş günü içinde yapılır. Azami servis süresi 30 iş günüdür.

Bazı durumlarda ürün garanti dışı kalabilir. Bunlar kullanıcı kusurundan kaynaklanan hatalardır. (düşme, kırılma, yanma, ıslanma vb.gibi)

Satın aldığınız ürün teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde arızalanırsa (kullanıcı hataları hariç) ürün ambalajı ve içeriğiyle (eksiksiz, orjinal ambalajında ve hasarsız olarak) iade alınır ve yenisiyle değiştirilir. Yeni ürün temin edilemiyorsa alıcı, “ürün iade koşulları” çerçevesinde iade hakkını kullanır.