Dreamstar

İade Şartları

DREAMSTAR ONLİNE TÜRKİYE GENELİNDE TOPTAN SATIŞ YAPMAK AMACIYLA KURULMUŞ BİR TİCARİ İNTERNET PORTALIDIR. BURADA KESİNLİKLE PERAKENDE SATIŞ YAPILMAMAKTADIR.

DREAMSTAR de satılan tüm ürünler, üretici ve ithalatcı firmaların garantisi kapsamındadır.

İade süresi...

İADEVE İPTAL KOŞULLARI

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde, iade etme nedenini belirtmeden geri verebilirsiniz.

İade şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken öğeler aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün faturası, İade talep formu, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürünün ekranında var olan seffaf koruma bandının çıkarılmamış olması, Ürünün kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsiz olması. Ambalajı açılmış ürünler ( ürünün arızalı olması dışında ) hiçbir şekilde iade edilemez.

Ancak bazı DREAMSTAR kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin, öncelikli olarak aşağıda yer alan iade şartları geçerlidir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İade yöntemi

Ürünü iade etmeden önce iade talep formunu doldurarak DREAMSTAR yetkililerine durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Size, DREAMSTAR teknik departmanı tarafından gönderilecek olan iade gönderim onayını aldıktan sonra, iade talep formunu doldurarak, ürünü kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.